OHLASY

Velmi čtivý, řekla bych až strhující příběh bývalého ředitele pražské ZOO.” (VeronikaA2021, Databazeknih.cz, 6.1.2021)

 

"Jak se dělá zoo je strhující kniha psaná s lehkostí a vtipem o věcech, které vždy ke smíchu nebyly. Není mnoho knih, které na mě tolik zapůsobily! A pokud ještě ve škole existuje něco jako "Povinná četba" nebo "Doporučená literatura", tato kniha by měla být na seznamu." (klarisa.cz, Databazeknih.cz, 25.4.2021)

 

"Skvělá práce, věřím mu každé slovo. U knížky jsem se hodně zasmála a přiznám se, i pobrečela. Neuvěřitelné, co vlastně všechno takové ředitelování obnáší. Už jako dítě jsem v zoo chtěla pracovat. I kdybych si ten sen ještě někdy splnila, v té pražské jsem tu nejlepší dobu evidentně prošvihla." (aneta.giraffe, Databazeknih.cz,  10.12.2021)

 

 "Než jsem si zakoupila tuto knihu, divila jsem se, že není na bazarech. Teď to již chápu. Taková kniha se neprodává, ale uchovává pro děti. Děkuji autorovi za strhující svědectví i za otevřenost, která se dnes již nenosí." (J.H., 18.2.2022)

 

“Jedna z nejlepších a nejčtivějších knih, které jsem kdy měla v ruce – a že už jich bylo! Vůbec se mi nedařilo odloupnout se od ní. Velmi si vážím Vaší upřímnosti, odvahy a statečnosti, nejvíc ale Vašeho lidství, kterým je celá kniha doslova prodchnutá. Děkuju za skvělé čtení i za Vaší práci.” (M.J., 3.1.2021)

 

Knihu jsem přečetl téměř jedním dechem a již dlouho se mi nestalo, aby mě nějaká publikace provedla prakticky celým emočním spektrem. Už teď se těším, až se k ní budu opětovně vracet, o čemž rozhodně nepochybuji.” (M.T., 8.1.2021)

 

"Svého času jsem slyšela, že nový ředitel není zoolog, ničemu nerozumí, ale do všeho vrtá a ničí zaběhnuté a fungující chovatelské praxe, zaměstnanci z něj mají hrůzu a nechtějí ho atd. I já jsem si myslela, že ředitelem by měl být zoolog. Jenže jak se brzy ukázalo, nebýt jeho, tak pražská zoo by nenabyla zpět svou světovou slávu...  Jsem ráda, že pan Fejk napsal tuto knihu a nebál se zveřejnit i jména různých lidí. A sám knihu načetl. Děkuji za nevšední pohled na zoo." (Influencer Ilča, Audiolibrix.com, 25.7.2022)

 

"Pražskou zoo mám moc ráda a tak jsem knihu četla s velkým zájmem a musím přiznat, že mě už dlouho nic tak nezaujalo. Vyprávění vyvolává chvíli smích, někdy slzy dojetí a občas vztek, ale nikoho určitě nenechá lhostejným. Oceňuji autorovu upřímnost a sebeironii. Jsem přesvědčená, že Petr Fejk byl v té složité době mužem na svém místě." (IvaKo, Databázeknih.cz, 10.1.2022)

 

Zpět do obchodu