OHLASY

Velmi čtivý, řekla bych až strhující příběh bývalého ředitele pražské ZOO.” (VeronikaA2021, databazeknih.cz, 6.1.2021)

 

Je to pár chvil, co jsem dočetla Vaší knížku… Už ze zveřejněných úryvků jsem rychle vytušila, že to bude stát za to a nespletla jsem se ani v nejmenším – byl to nefalšovaný čtenářský zážitek, střídavě jsem se smála, kroutila hlavou nad Vašimi zážitky a plakala dojetím. Ta kniha je skvělá, napínavá, jedna z nejlepších a nejčtivějších, které jsem kdy měla v ruce – a že už jich bylo! Vůbec se mi nedařilo odloupnout se od ní. Velmi si vážím Vaší upřímnosti, odvahy a statečnosti, nejvíc ale Vašeho lidství, kterým je celá kniha doslova prodchnutá. Mám radost, že jsou ještě pořád na Zemi lidé jako Vy. Děkuju za skvělé čtení i za Vaší práci.” (M.J., 3.1.2021)

 

Kniha je skvělá, pravdivá, čtivá, nepostrádá humor, krásně se četla, už dlouho se mi nestalo, abych otevřela knihu a nemohla se od ní utrhnout.” (J.V., 6.1.2021)

 

Před nedávnem jsem knihu zakoupil, následně přečetl a rád bych touto cestou vysekl autorovi poklonu a za sepsání tohoto titulu srdečně poděkoval. Do pražské zoo chodím stabilně jednou či dvakrát do roka řadu let a uvedené pohledy do “zákulisí” byly naprosto výborné (ať už se jednalo o ty spíše humorné nebo naopak vážnější vzpomínky) a navíc velmi čtivě sepsané, knihu jsem přečetl prakticky na jeden zátah. Ocenit také musím i některé v textu obsažené informace o tom, jak vést projekt či pracovat a jednat s lidmi. Ještě jednou tedy moc děkuji za realizaci této knihy.” (J.H., 7.1.2021)

 

Knihu jsem přečetl téměř jedním dechem a již dlouho se mi nestalo, aby mě nějaká publikace provedla prakticky celým emočním spektrem. Už teď se těším, až se k ní budu opětovně vracet, o čemž rozhodně nepochybuji.” (M.T., 8.1.2021)

 

Chtěl jsem ještě poděkovat za osobní předání knihy. Manželka (byl to dárek pro ní) o ničem nevěděla, tak byla překvapená. Z knihy je nadšená a čte jí i po nocích při kojení. Mám vyřídit pochvalu! Sám se také těším, až si jí přečtu.” (P.O., 11.1.2021)