VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

rozhodl jsem se kandidovat v letošních volbách do Senátu Parlamentu České republiky. Kandidovat budu v pražském volebním obvodu č. 27 jako nezávislý za hnutí Iniciativa občanů. 1. kolo voleb se koná ve dnech 2.-3. října 2020.

VOLEBNÍ NOVINY

Jediné Fejk news, kterým můžete věřit, ke stažení zde (pdf).

OBVOD Č. 27

zahrnuje tyto pražské městské části – MČ Praha 1 / MČ Praha 7 / MČ Praha 2 (k.ú. Nové Město, k.ú. Vyšehrad) / MČ Praha 5 (k.ú. Malá Strana) / MČ Praha 6 (k.ú. Bubeneč, k.ú. Hradčany, k.ú. Střešovice, k.ú. Sedlec) / MČ Praha – Suchdol / MČ Praha – Troja.

INICIATIVA OBČANŮ

je malé politické hnutí vzniklé v roce 1994 primárně za účelem nezávislé ochrany zájmů občanů Prahy v komunální politice. Nikdy nebylo svázáno s žádnou striktní politickou ideologií, s žádnými sponzorskými nebo developerskými vlivy. Jeho prioritou je každodenní práce pro sousedy a podpora obecně prospěšných aktivit. V současnosti má zastoupení v Radě MČ Praha 1 a působí i na jiných místech v ČR.

KAMPAŇ

Pro předvolební kampaň jsem se rozhodl zříci se všech prvků venkovní placené reklamy a zamořování veřejného prostoru vlastní sebeprezentací. Jsem nezávislý kandidát, který nemá za zády žádné cizí zájmy a vlivy. V mé kampani nebudou utraceny ani žádné veřejné prostředky. Voliče se pokusím oslovit výhradně silou svých osobních představ o aktivním a užitečném výkonu senátorské práce. Kampaň zahájím tiskovou konferencí dne 1. září 2020.

TRANSPARENTNÍ ÚČET

Transparentní účet volební kampaně je k nahlédnutí zde.

Transparentní účet není určen pro přijímání darů.

Zvláštní účet pro přijímání darů je zřízen u Raiffeisenbank pod číslem 897046002/5500. V případě zájmu podpořit volební kampaň darem mi o tom dejte zprávu na adrese: osobne@petrfejk.cz. Jsem povinen s Vámi uzavřít příslušnou darovací smlouvu.

Transparentní účet volební kampaně i zvláštní účet pro přijímání darů jsou účty hnutí Iniciativa občanů.

Zpráva o financování volební kampaně Petra Fejka je k nahlédnutí zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení