VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,

rozhodl jsem se kandidovat v letošních volbách do Senátu Parlamentu České republiky. Kandidovat budu v pražském volebním obvodu č. 27 jako nezávislý za hnutí Iniciativa občanů. 1. kolo voleb se koná ve dnech 2.-3. října 2020.

VOLEBNÍ NOVINY

Jediné Fejk news, kterým můžete věřit, ke stažení zde (pdf).

OBVOD Č. 27

zahrnuje tyto pražské městské části – MČ Praha 1 / MČ Praha 7 / MČ Praha 2 (k.ú. Nové Město, k.ú. Vyšehrad) / MČ Praha 5 (k.ú. Malá Strana) / MČ Praha 6 (k.ú. Bubeneč, k.ú. Hradčany, k.ú. Střešovice, k.ú. Sedlec) / MČ Praha – Suchdol / MČ Praha – Troja.

INICIATIVA OBČANŮ

je malé politické hnutí vzniklé v roce 1994 primárně za účelem nezávislé ochrany zájmů občanů Prahy v komunální politice. Nikdy nebylo svázáno s žádnou striktní politickou ideologií, s žádnými sponzorskými nebo developerskými vlivy. Jeho prioritou je každodenní práce pro sousedy a podpora obecně prospěšných aktivit. V současnosti má zastoupení v Radě MČ Praha 1 a působí i na jiných místech v ČR.

KAMPAŇ

Pro předvolební kampaň jsem se rozhodl zříci se všech prvků venkovní placené reklamy a zamořování veřejného prostoru vlastní sebeprezentací. Jsem nezávislý kandidát, který nemá za zády žádné cizí zájmy a vlivy. V mé kampani nebudou utraceny ani žádné veřejné prostředky. Voliče se pokusím oslovit výhradně silou svých osobních představ o aktivním a užitečném výkonu senátorské práce. Kampaň zahájím tiskovou konferencí dne 1. září 2020.

TRANSPARENTNÍ ÚČET

Transparentní účet volební kampaně je k nahlédnutí zde.

Transparentní účet není určen pro přijímání darů.

Zvláštní účet pro přijímání darů je zřízen u Raiffeisenbank pod číslem 897046002/5500. V případě zájmu podpořit volební kampaň darem mi o tom dejte zprávu na adrese: osobne@petrfejk.cz. Jsem povinen s Vámi uzavřít příslušnou darovací smlouvu.

Transparentní účet volební kampaně i zvláštní účet pro přijímání darů jsou účty hnutí Iniciativa občanů.

Zpráva o financování volební kampaně Petra Fejka je k nahlédnutí zde.

Zpět do obchodu